Oprogramowanie

Tworzymy oprogramowanie, którego nie znajdziesz na półce sklepowej!

Chcesz zaistnieć w sieci, prowadzisz nietuzinkową działalność biznesową, masz już dość dopasowywania się do szablonowych  rozwiązań informatycznych, ZNALAZŁEŚ SIĘ W ODPOIEDNIM MIEJSCU!
Oferujemy Ci grupę najlepszych informatyków w tym grafików, administratorów, programistów, którzy dopasują, zaprojektują, przetestują narzędzie informatyczne stworzone według Twoich wytycznych.
Jesteśmy grupą informatyków, którzy mają doświadczenie w pisaniu programów informatycznych oraz wdrażaniu ich do sieci Internetowej w różnych branżach poczynając od:
sprzedaży produktów, przez świadczenie usług np.: prawnych online, aplikacji związanych z nadzorem branży logistycznej w tym oprogramowanie związane z nadzorem pracownika – oparte o sieć Internet, roboty wyszukujące według konkretnych kryteriów (np.: wg najtańszej oferty handlowej) . Tworzymy autorskie rozwiązania dla największych w Polsce firm np.: konfiguratory pozwalające klientowi samodzielny wybór dodatków do zamawianych towarów wg ich upodobań z eliminacją możliwości popełnienia błędu w trakcie składania zamówień. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych dla branży medycznej, które kompleksowo zarządzają placówką medyczną, zaczynając od rejestracji pacjenta zarówno online jak i w siedzibie firmy poprzez skierowanie go do odpowiedniego specjalisty w konkretnym gabinecie,  historii choroby, wystawienie recept, skierowań, zwolnień itd. poprzez typowe rozwiązania związane z zarządzaniem  placówką medyczną. Jak wiele innych dopasowanych do potrzeb naszych klientów rozwiązań informatycznych, którymi nie możemy się pochwalić ze względu na wiążące nas umowy.