Strona WWW dla szkoły

Strona szkoły jest jej wizytówką, zaproszeniem dla ucznia i jego rodzica. Profesjonalna strona szkoły powinna być przejrzysta, dopasowana do stopnia kształcenia oraz kierunku kształcenia szkoły jak również do potrzeb ucznia.
Strona szkoły porównywana jest do drzwi otwartych szkoły, które są powszechnie stosowane wśród wszystkich szkół. To na stronie szkoły umieszcza się na bieżąco wszystkie informacje ważne dla szkoły, jej uczniów oraz rodziców. Na stronie szkoła może chwalić się osiągnięciami swoich uczniów :

  • umieszczać zdjęcia z zawodów sportowych- zwycięzców odbierających trofea i dyplomy,
  • umieszczać informacje o konkursach  przedmiotowych, ich uczestnikach i ich zwycięzcach,
  • umieszczać informacje o ważnych dla uczniów i szkoły wydarzeniach,
  • umieszczać informacje ważne dla rodziców itp.

Strona internetowa szkoły, zrobiona w sposób profesjonalny pozwoli na przyciągnięcie większej ilości dzieci do szkoły, ponieważ w dzisiejszym świecie Internet jest podstawowym miejscem pozyskiwania informacji, a jak powszechnie wiadomo dzieci i młodzi ludzie oraz ich rodzice pierwsze kroki, by odnaleźć informacje
o placówkach oświatowych, czynią w Internecie.
Warto skorzystać z profesjonalnych stron internetowych tworzonych na zamówienie, które będą wizytówką szkoły, jej uczniów i ich rodziców.
Nasza firma ma duże doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych placówek oświaty – szkół podstawowych, średnich, gimnazjów, poradni psychologiczno-pedagogicznych. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z rozwiązań, które zostały im przedstawione i wdrożone, ponieważ obsługa stron jest intuicyjna a uzupełnianiem stron niejednokrotnie zajmują się uczniowie pod nadzorem nauczyciela informatyki.
Reasumując oferujemy Państwu profesjonalną stronę internetową dla Państwa szkoły, opartą na autorskich rozwiązaniach informatycznych.
Wielkim atutem naszych stron jest to, że płacą Państwo jeden raz – w momencie uruchomienia strony, a nie na zasadzie opłaty abonamentowej. Strona taka jest waszą własnością, a nie jest dzierżawiona od innego podmiotu, możecie Państwo sami w dowolny sposób ją korygować, dodawać informacje, pozycjonować itp.